листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон финансискиот резултат со 30,06,2017


obrazl. 30.06.2017g.pdf

Објавено на: 14.08.2017 13:36:40
Документ БР.: DOC_10191-354/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации