листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за 30,06,2017


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци(4)(1).xls

Објавено на: 14.08.2017 13:36:34
Документ БР.: DOC_26441-45/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.