листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи и Годишен извештај за 2016 година


DS Smith_Stat_mak_draft_31 12 2016_crm.pdf
Годишен Извештај 2016.pdf

Објавено на: 14.08.2017 14:11:05
Документ БР.: DOC_12304-111/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи