листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Според член 35 од Правилата за котација Скопски пазар АД Скопје ја објавува следната ценовна чувствителна информација: 


Objava na zalog spored clen 35.pdf

Објавено на: 14.08.2017 14:45:42
Документ БР.: DOC_10191-355/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации