листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава VI од Правилата за котација доставуваме Неревидирани финансиски извештаи


30.06.2017 Неревидрани финансиски извештаи .xlsx

Објавено на: 15.08.2017 13:24:50
Документ БР.: DOC_26441-47/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.