листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.2017 - 30.06.2017


Неревидирани финансиски извештаи за период 01.01-30.06.2017.xls

Објавено на: 16.08.2017 09:45:11
Документ БР.: DOC_26441-49/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.