листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Во прилог Ви доставуваме шестмесечен извештај за АД Грозд Струмица за периодот од 01.01-30.06.2017


6 Месечни известувања АД Грозд од 01.01-30.06.2017.xlsx

Објавено на: 16.08.2017 13:15:10
Документ БР.: DOC_26441-50/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.