листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

predlog odluka


предлог одлука зделка со заинтересирана страна.docx

Објавено на: 17.08.2017 09:23:12
Документ БР.: DOC_13285-98/2017
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери