листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Консолидирани неревидирани финансиски извештаи 01.01.-30.06.2017 Макпетрол АД.xls

Објавено на: 17.08.2017 14:02:47
Документ БР.: DOC_26441-54/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.