листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ТТК Банка АД Скопје го објавува Коментарот за остварените финансиски резултати на Банката за првото полугодие од 2017 година


Коментар за остварените финансиски резултати на ТТК Банка за првото полугодие од 2017 година.pdf

Објавено на: 18.08.2017 08:46:01
Документ БР.: DOC_10191-359/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации