листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Ги објавуваме неревидираните финансиски извештаи за периодот јануари-јуни 2017 година.


6 Mesecno izvestuvanje jan-jun 2017.xls

Објавено на: 18.08.2017 14:41:41
Документ БР.: DOC_26441-57/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.