листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

ЈАВЕН ПОВИК ЗА СОБРАНИЕ


ПОВИК ЗА СОБРАНИЕ.doc

Објавено на: 18.08.2017 14:40:53
Документ БР.: DOC_10109-124/2017
Урнек: Јавен повик за собрание