листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи


Неревидирани финансиски извештаи- 01.01 - 30.06.xls

Објавено на: 21.08.2017 08:08:40
Документ БР.: DOC_26441-60/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.