листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:


Коментар за остварените финансиски резултати на банката за период 01.01 до 30.06.2017


Komentar_za_ostvarenite_rezultati_30_06_2017 ОБСГ .pdf

Објавено на: 18.08.2017 15:12:34
Документ БР.: DOC_10191-360/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации