листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:
Во продолжение следи анализа на неревидираните финансиски извештаи на Стопанска Банка АД Скопје, за периодот од 01.01.-30.06.2017:


Анализа на фин.резултати_Стопанска банка АД Скопје_01.01.-30.06.2017.pdf

Објавено на: 18.08.2017 15:57:54
Документ БР.: DOC_10191-361/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации