листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОКТА АД-Скопје информира дека полугодишните неревидирани финансиски извештаи ќе бидат објавени на 29.08.2017 година.

Објавено на: 21.08.2017 09:02:37
Документ БР.: DOC_10191-362/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации