листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

nerevidiran finansiski izvestaqj za poeriog od 01.01 do 30.06.2017 godina


Finansiski izve(taj od 01.01 do 30.06.2017.xls

Објавено на: 21.08.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_26441-63/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.