листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи


6 Мес. извест.2017- природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 21.08.2017 15:01:28
Документ БР.: DOC_26441-67/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.