листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за период 01.01-30.06.2017


Неревидирани финансиски извештаи за период 01.01-30.06.2017.xlsx

Објавено на: 21.08.2017 13:34:43
Документ БР.: DOC_26441-64/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.