листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ЦОП СЛАВЕЈ АД Скопје неревидирани финансиски извештаи за период од 01,01,2017год.до 30,06,2017год. ќе ги објави на ден 22.08.2017год.од 13до 16 часот

Објавено на: 21.08.2017 14:50:59
Документ БР.: DOC_10191-365/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации