листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи


ЗК ПЕЛАГОНИЈА БИТОЛА ФИНАСИСКИ ИЗВЕШТАИ 30.06.2017.xls

Објавено на: 21.08.2017 14:52:56
Документ БР.: DOC_26441-66/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.