листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение на финансиските неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН ФИНАСИСКИТЕ ИЗВЕШТАИ ЗК ПЕЛАГОНИЈА 30.06.2017 Г..doc

Објавено на: 21.08.2017 14:52:59
Документ БР.: DOC_10191-366/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации