листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.-30.06.2017


bilansi 30.06.2017.xls

Објавено на: 23.08.2017 08:54:36
Документ БР.: DOC_26441-69/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.