листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Во прилог ви и доставуваме следниве одлуки


NV20 001.jpg
NV21 001.jpg

Објавено на: 23.08.2017 09:49:50
Документ БР.: DOC_12283-140/2017
Урнек: Други одлуки од собрание