листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Во прилог ви ги доставуваме следниве одлуки


NV22 001.jpg
NV23 001.jpg
NV24 001.jpg
NV25 001.jpg
NV26 001.jpg
NV27 001.jpg
NV28 001.jpg
NV29 001.jpg
NV30 001.jpg
NV31 001.jpg
NV32 001.jpg
NV33 001.jpg
NV34 001.jpg

Објавено на: 23.08.2017 09:56:32
Документ БР.: DOC_12283-141/2017
Урнек: Други одлуки од собрание