листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.2017-30.06.2017


AD UTT 06 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 2016.xls

Објавено на: 24.08.2017 15:50:22
Документ БР.: DOC_26441-74/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.