листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

ПОВИК ЗА ВОНРЕДНО СОБРАНИЕ 2017 год.


ПОВИК ЗА ВОНРЕДНО СОБРАНИЕ 2017 год..doc

Објавено на: 25.08.2017 08:40:41
Документ БР.: DOC_10109-125/2017
Урнек: Јавен повик за собрание