листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:


Ви доставуваме Образложение кон постигнатите резултати во работењето за РЖ Услуги АД Скопје за период 01.01.-30.06.2017


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ ЗА 30 06 17.doc

Објавено на: 29.08.2017 09:16:42
Документ БР.: DOC_10191-374/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации