листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

 

Ви доставуваме за објава Неревидирани финансиски извештаи неконсолидирани за РЖ Услуги АД Скопје за период 01.01-30.06.2017


6 и 12 Месечни известувања-bilans na sostojba.xlsx

Објавено на: 29.08.2017 09:16:18
Документ БР.: DOC_26441-77/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.