листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Вабтек МЗТ Неревидирани ФИ 30.06.2017


Wabtec MZT FS nerevidirani 30.06.2017.xls

Објавено на: 29.08.2017 13:16:28
Документ БР.: DOC_26441-80/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.