листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Финансиски извештаи и Извештај на независните ревизори за ТК АД Прилеп за 2016г.


2017 REVIZORSKI finansiski izvestai za 2016 TK_AD.pdf

Објавено на: 29.08.2017 13:20:53
Документ БР.: DOC_12304-112/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи