листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Ве известуваме дека на 30.08.2017 по 13:00 часот ќе ги објавиме билансните шеми за период од 01.01.2017 до 30.06.2017 за АД Европа Скопје


Ценовно чувствителна информација 01.01.2017-30.06.2017.pdf

Објавено на: 29.08.2017 13:47:14
Документ БР.: DOC_10191-377/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации