листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за остварените резултати


ОБРАЗЛОЖЕНИ ЗА ОСТВАРЕНИТЕ РЕЗУЛТАТИ 01.01-30.06.17.docx

Објавено на: 29.08.2017 16:05:18
Документ БР.: DOC_10191-378/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации