листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидирани неревидирани финансиски извештаи  01.01. - 30 .06.2017


6 и 12 Консолидиран-Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци(06-2017).xls

Објавено на: 30.08.2017 09:26:29
Документ БР.: DOC_26441-86/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.