листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани , неконсолидирани Финансиски извештаи за период од 01,01.-30,06.2017 година. на АД Раде Кончар - Апаратна техника Скопје


Финансиски извештаи за 01.01.-30.06.2017.xls

Објавено на: 30.08.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_26441-88/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.