листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01/01/2017-30/06/2017


VV Popova Kula AD 6 mesecni izvestai 2017.xls

Објавено на: 30.08.2017 13:50:26
Документ БР.: DOC_26441-90/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.