листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за период 01.01.-30.06.2017


01.01-30.06.2017 Bilansi.xls

Објавено на: 30.08.2017 13:59:52
Документ БР.: DOC_26441-91/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.