листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Објаснување на неревидирани консолидирани и посебни финансиски извештаи Јануари-Јуни 2017 - Топлификација


Образложение за остварените резултати за период Јануари-Јуни 2017 година.pdf
Образложение за остварените консолидирани резултати за период Јануари-Јуни 2017 година.pdf

Објавено на: 30.08.2017 14:49:24
Документ БР.: DOC_10191-385/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации