листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.2017 - 30.06.2017 на Аутомакедонија АД Скопје


6 Месечни известувања- poedinecen 01.01.2017-30.06.2017.xls

Објавено на: 30.08.2017 14:50:03
Документ БР.: DOC_26441-95/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.