листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештај


nerevidiran finansiski izvetaj 01.01- 30.06.xls

Објавено на: 30.08.2017 15:49:39
Документ БР.: DOC_26441-99/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.