листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Почитувани,

Во прилог се прикачени неревидирани финансиски извештаи на АД Теал Тетово за период од 01.01 до 30.06.2017.


01.01-30.06.2017 Природа на трошоци Теал АД.xls

Објавено на: 30.08.2017 15:37:57
Документ БР.: DOC_26441-97/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.