листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за период од 01.01-30.06.2017


Извештаи Стокопромет 01.01.-30.06.2017.xls

Објавено на: 30.08.2017 15:43:11
Документ БР.: DOC_26441-98/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.