листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

АДИНГ АД Скопје објавува неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи за периодот 01.01.-30.06.2017 година.


FI_ADING_30_06_2017.xls

Објавено на: 31.08.2017 08:51:12
Документ БР.: DOC_26441-100/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.