листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација на хартии од вредност

ги објавуваме неревидираните финансиски извештаи за период  01.01-30.06.2017 г.


6 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xls

Објавено на: 31.08.2017 13:15:00
Документ БР.: DOC_26441-108/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.