листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Централна кооперативна банка АД Скопје ги објавува неревидираните финансиски извештаи за периодот 01.01.-30.06.2017 година


CKB - polugodishno izvestuvanje 30 06 2017.xls

Објавено на: 31.08.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_26441-105/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.