листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Централна кооперативна банка АД Скопје го објавува коментарот на неревидираниот Биланс на успех за период од 01.01.-30.06.2017 година


Osvrt kon rabotenjeto na CKB AD SKOPJE 30 06 2017L.doc

Објавено на: 31.08.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_10191-388/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации