листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно глава 6 од Правилата за котација на хартии од вредност

гo објавуваме коментарот кон неревидираните финансиски извештаи I-VI-2017г.


Komentar kon Finansiski izvestai I-VI-2017.pdf

Објавено на: 31.08.2017 13:15:00
Документ БР.: DOC_10191-389/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации