листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидирани неревид.фин.изв.со 30-06-2017 на Гтд Бетон-Штип а.д.Штип и Омега Билдинг Штип


BERZA 6-2017 KONS.BETON STIP+OMEGA 24-08-17 .xls

Објавено на: 31.08.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_26441-106/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.