листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Гтд Бетон-Штип ад Штип нерецид.фин.изв.30-06-2017


BERZA 6-2017 BETON STIP 24-08-17 .xls

Објавено на: 31.08.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_26441-107/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.