листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Современ дом АД Прилеп објавува неревидиран консолидиран финансиски извештај 01.01.-30.06.2017


Група Современ дом АД консолидиран - 30.06.2017.xls

Објавено на: 31.08.2017 13:15:56
Документ БР.: DOC_26441-110/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.